BEGONIA 'WHITE ICE' 35 CM

SKU
2112686008404
Brak w magazynie
98,00 zł

WYMIARY

doniczka: 15 cm

wysokość: 35 cm

Begonia 'White Ice' to coś dla tych, którym opatrzyła się już popularna maculaty czy odmiana tamaya. Więcej kropek to więcej radości dla oczu.

Nowy

Uprawa Begonia 'White Ice'

Typowa dla begonii - stanowisko jasne, ale bez ostrego słońca. Idealny będzie wschodni parapet, przy południowej czy zachodniej ekspozycji latem najlepiej przenieść roślinę dalej, bo liście są delikatne i mogą zostać poparzone.

Po zakupie roślinę należy przesadzić w lekką i przepuszczalną. Przy przesadzaniu należy uważać – liście i pędy Begonia 'White Ice' są bardzo kruche. Podlewanie regularne, ale umiarkowane, po lekkim przeschnięciu. Przy przesuszaniu może zasuszać końcówki liści, przy przelewaniu gubić dolne liście. Podczas podlewania uważajmy, by nie lać wody po liściach – begonie są podatne na choroby grzybowe, dlatego też nie powinno się ich zraszać. Wilgotność powietrza warto podwyższyć, np. ustawiając roślinę na podstawce z zalanym wodą keramzytem.

W sezonie warto zasilać roślinę nawozem o zrównoważonym składzie. Jeśli zależy nam na kwiatach, najlepszy będzie nawóz do roślin kwitnących.

 

Zdjęcia prezentują przykładową roślinę z naszego sklepu.

Więcej informacji
PLU 105843
Miejsce Sypialnia, Modny salon, Biuro, Pokój dziecka
Rozmiar Średnich rozmiarów
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BEGONIA 'WHITE ICE' 35 CM