Serdecznie zapraszamy Państwa w dniach 17 - 19 maja na wystawę dekoracji ślubnych, którą nasi floryści przygotowują, by zaprezentować Państwu swój kunszt florystyczny i zainspirować przyszłych nowożeńców aktualnymi trendami w dekoratorstwie ślubnym.

W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni będą mogli Państwo obejrzeć pięć różnych kompletów najmodniejszych obecnie stylizacji. W ramach wystawy pokażemy, idealnie dobrane do sukien, wiązanki ślubne, kluczowe elementy dekoracji sakralnych oraz dekoracji sal weselnych. Nie zabraknie ubranego w kwiaty stołu prezydialnego, czy ścianki. Przed głównym wejściem miejsce zajmą udekorowane pojazdy.

Takiej wystawy jeszcze nie było. 
Po obejrzeniu na żywo kwiatowych dekoracji w stylach GLAMOUR, LIVING CORAL, MIEJSKA DŻUNGLA, SPACER W CHMURACH oraz KLASYKA MIŁOŚCI, każda para narzeczonych będzie mogła wybrać tę, która im najbardziej przypadła do gustu.

Przez cały weekend nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji służąc radą, a klienci, którzy zdecydują się podpisać z nami umowę w trakcie trwania wystawy otrzymają 10% rabat na usługę zamówienia ślubnego. 

Szczególnie gorąco zapraszamy  wszystkich, którzy planują stanąć w nadchodzącym sezonie na ślubnym kobiercu oraz ich rodziny i znajomych.