Jesienne dekoracje do salonu wprowadzą więcej ciepła. W chłodne dni ciepła herbata, świece zapachowe oraz liczne dodatki sprawią, że będziemy czuli się wyjątkowo w pięknym miejscu.

 

Jesienne dekoracje w domu

Jesienne dekoracje w 2023 roku przywitają Cię prawdziwym bogactwem kolorów! Na jesiennej palecie znajdziesz nasycone czerwienie, słoneczne żółcie oraz łagodne brązy, pojawi się też czerń. Z pomocą przyjdą tekstylia, akcesoria i ozdoby, dzięki którym przemycisz te ciepłe i przytulne kolory do swojego domu. Jakie ozdoby wybrać na jesień 2023?Jesień to pora na spacery i zbieranie liści

Uzupełnieniem wykonanych własnoręcznie z kwiatów i owoców jesiennych dekoracji będą tekstylia: ciepłe koce oraz miękkie poduszki, które pomogą przetrwać coraz dłuższe i chłodniejsze wieczory. Pled położony na oparciu sofy, kilka poduszek rzuconych niedbale na fotel w salonie – wszystko to doda wnętrzu ciepła i przytulności. Jeśli chcemy, aby jesień rozgościła się w naszym domu na dobre, warto zadbać, by jesienne dekoracje mieniły się charakterystycznymi dla tej pory roku kolorami: głęboką czerwienią, fioletem, przyciemnioną zielenią i brązem. Do tego jeszcze kilka pachnących świec, rozstawionych dla dekoracji w newralgicznych punktach wnętrza (np. na parapecie, na stole, na komodzie) i niebanalne jesienne dekoracje gotowe!

 Jesiennym dodatkiem, który musisz wprowadzić do przestrzeni salonu, są lampiony lub świeczniki, które wprowadzą do wnętrza salonu przytulną lub romantyczną atmosferę, szczególnie wieczorami, gdy zgasimy lampy, a wymienione dekoracje staną się jedynym, lekko rozproszonym i pulsującym źródłem światła. Dzięki świeczkom wnętrza nabiorą ciepłego klimatu oraz optymistycznego charakteru, jednocześnie zyskując na wysoce atrakcyjnym elemencie dekoracyjnym za dnia. Dzięki lampionom lub świecznikom wieczory z książką w ręku, lub przed telewizorem staną się przyjemne.

 

 

Wiele pięknych inspiracji dostępnych jest stacjonarnie w naszym centrum. Zapraszamy!