Epiphyllum Bevertail 20CM

SKU
109561
W magazynie
52,00 zł
WYMIARY: średnica doniczki 12 cm wysokość rośliny 20 cm ZALETY: ciekawy wygląd liścia, roślina łatwa w uprawie, będzie nietuzinkową ozdobą wnętrz, balkonów, tarasów.
Jest to kaktus, który jest epifitem o atrakcyjnym wyglądzie występuje w tropikalnych rejonach Azji. Pędy są spłaszczone, karbowane na obrzeżeniach i pozbawione cierni. Swoim wyglądem bardziej przypominają liście. Najlepiej prezentuje się w wiszących donicach. Epiphyllum będzie nietuzinkową ozdobą wnętrz, balkonów, tarasów. Jasne o pośrednim nasłonecznieniu. W naturalnych warunkach do tej rośliny dociera światło przefiltrowane przez gałęzie drzew. Podłoże powinno być żyzne oraz przepuszczalne. Można użyć gotowego podłoża do kaktusów i sukulentów. Jest to roślina o niskich wymaganiach i sprawdzi się nawet u początkujących fanów roślin. Epiphyllum podlewamy w momencie kiedy ziemia całkowicie przeschnie. W okresie wzrostu należy obficie podlewać i zasilać co dwa tygodnie nawozem, który nie zawierającym wapnia. Zimą ograniczamy podlewanie. WYMIARY: średnica doniczki 12 cm wysokość rośliny 20 cm ZALETY: ciekawy wygląd liścia, roślina łatwa w uprawie, będzie nietuzinkową ozdobą wnętrz, balkonów, tarasów.
Więcej informacji
EAN 2125504003901
Wysokość 20
Szerokość 12
Wrażliwość na warunki Odporne na susze
Miejsce Do salonu, Do biura

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI:

 

1. Zamówiłam/em produkt, kiedy spodziewać się dostawy?

Produkt jest wysyłany bezpośrednio z naszego magazynu (Green House Poland). Pakowanie przesyłek oraz wysyłkę zamówień prowadzimy od poniedziałku do czwartku. Natomiast nie prowadzimy wysyłki w piątki z powodu zabezpieczenia rośliny przed przestojami w sortowaniach kurierskich. Jeżeli Twoje zamówienie zostało złożone wieczorem w czwartek, piątek lub w weekend to przesyłka zostanie wysłana w poniedziałek. Z uwagi na sytuację dokładane są wszystkie starania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno podczas przygotowania Twojego zamówienia jak i również Twojego bezpieczeństwa odbioru paczki. Czas dostawy przesyłek wynosi średnio 1-2 dni robocze.

2. Czy mogę odebrać produkt osobiście w Green House Poland?

Możecie Państwo odebrać produkt osobiście w naszej centrum ogroniczym, jednakże w pierwszej kolejności prosimy o złożenie zamówienia oraz dokonanie płatności poprzez serwis Allegro. W przypadku odbioru osobistego, prosimy o kontakt z naszym obsługą klienta za pośrednictwem wiadomości, w celu ustalenia terminu odbioru.

3. Czy produkt są bezpieczenie zapakowane, aby uniknąć uszkodzeń?

Nasi pracownicy pakują produkty z najwyższą starannością korzystając przy tym ze specjalistych materiałów do pakowania, aby odpowiednio zabezpieczyć produkt do wysyłki. Dodatkowo, kwiaty są nawadniane przed wysyłką, a na czas transportu ich łodygi odpowiednio zabezpieczane. Nasze opakowanie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o ochronie przed ciepłem, zimnem i wstrząsami. Państwa produkt dotrze w nienaruszonym stanie.

4. Co w sytuacij, kiedy temperatura na dworze jest bardzo niska, a ma to wpływ na w przesyłce?

Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej -5 stopni pomimo dodawanych do przesyłek Heat Packów. Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.

1. Zamówienia na terenie całej Polski realizujemy za pośrednictwem  

2. Koszty dostawy jest stały i wynosi 14,90zł.

3. Czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni roboczych. Większość zamówień wychodzi tego samego dnia jeśli zamówienie zostanie złożone do 10:00.

4. Wszystkie przesyłki są zapakowane w sposób umożliwiający ich bezpieczną dostawę. 

5. Możliwy jest również odbiór osobisty zamówionego towaru w centrum ogrodniczym Green House Poland w Żorach ul. Kościuszki 63.

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 18:00
Niedziela 10:00 - 18:00

6. Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej 0 stopni.

Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.