FICUS BINNENDIJKII 'AMSTEL KING' STEAM 115 CM

SKU
20529
W magazynie
Dostępnych tylko 1 szt.
450,00 zł

Ficus binnendijkii Amstel King

Wyjątkowy fikus o podłużnych, błyszczących liściach. Młode liście mają różowawą barwę, która z czasem przechodzi w soczystą zieleń. Ficus Amstel King oczyszcza powietrze i jak wszystkie fikusy jest niezbyt kłopotliwy w uprawie.

Ficus binnendijkii Amstel King

Pochodzenie: Azja, Malezja, Indie


Stanowisko: Najlepsze będzie jasne o rozproszonym świetle. Unikamy ostrych bezpośrednich promieni słonecznych.


Temperatura: Standardowe temperatury pokojowe będą dla niego odpowiednie (18-25 stopni Celsjusza). Wrażliwy na przeciągi - może wtedy gubić liście!


Pielęgnacja: Podlewanie powinno być regularne i umiarkowane - nie pozwólmy, żeby nasz fikus miał zbyt mokro. Dobrze jest rozluźnić podłoże np. chipsami kokosowymi i perlitem, co zapewni odpowiedni drenaż. W sezonie wegetacyjnym (od marca do września) możemy zasilać tę roślinę nawozem do roślin zielonych. Fikusy są wrażliwe na przeciągi i przestawianie. Powinniśmy również zadbać o podwyższoną wilgotność powietrza, a liście fikusa od czasu do czasu warto przetrzeć z kurzu.

Więcej informacji
EAN 20529

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI:

 

1. Zamówiłam/em produkt, kiedy spodziewać się dostawy?

Produkt jest wysyłany bezpośrednio z naszego magazynu (Green House Poland). Pakowanie przesyłek oraz wysyłkę zamówień prowadzimy od poniedziałku do czwartku. Natomiast nie prowadzimy wysyłki w piątki z powodu zabezpieczenia rośliny przed przestojami w sortowaniach kurierskich. Jeżeli Twoje zamówienie zostało złożone wieczorem w czwartek, piątek lub w weekend to przesyłka zostanie wysłana w poniedziałek. Z uwagi na sytuację dokładane są wszystkie starania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno podczas przygotowania Twojego zamówienia jak i również Twojego bezpieczeństwa odbioru paczki. Czas dostawy przesyłek wynosi średnio 1-2 dni robocze.

2. Czy mogę odebrać produkt osobiście w Green House Poland?

Możecie Państwo odebrać produkt osobiście w naszej centrum ogroniczym, jednakże w pierwszej kolejności prosimy o złożenie zamówienia oraz dokonanie płatności poprzez serwis Allegro. W przypadku odbioru osobistego, prosimy o kontakt z naszym obsługą klienta za pośrednictwem wiadomości, w celu ustalenia terminu odbioru.

3. Czy produkt są bezpieczenie zapakowane, aby uniknąć uszkodzeń?

Nasi pracownicy pakują produkty z najwyższą starannością korzystając przy tym ze specjalistych materiałów do pakowania, aby odpowiednio zabezpieczyć produkt do wysyłki. Dodatkowo, kwiaty są nawadniane przed wysyłką, a na czas transportu ich łodygi odpowiednio zabezpieczane. Nasze opakowanie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o ochronie przed ciepłem, zimnem i wstrząsami. Państwa produkt dotrze w nienaruszonym stanie.

4. Co w sytuacij, kiedy temperatura na dworze jest bardzo niska, a ma to wpływ na w przesyłce?

Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej -5 stopni pomimo dodawanych do przesyłek Heat Packów. Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.

1. Zamówienia na terenie całej Polski realizujemy za pośrednictwem  

2. Koszty dostawy jest stały i wynosi 14,90zł.

3. Czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni roboczych. Większość zamówień wychodzi tego samego dnia jeśli zamówienie zostanie złożone do 10:00.

4. Wszystkie przesyłki są zapakowane w sposób umożliwiający ich bezpieczną dostawę. 

5. Możliwy jest również odbiór osobisty zamówionego towaru w centrum ogrodniczym Green House Poland w Żorach ul. Kościuszki 63.

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 18:00
Niedziela 10:00 - 18:00

6. Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej 0 stopni.

Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.