FICUS LYRATA 140 CM

SKU
23195
W magazynie
Dostępnych tylko 1 szt.
820,00 zł

Ficus Lyrata (Figowiec Lirolistny)

Ficus Lyrata zwany także jako Figowiec Lirolistny. W Warunkach naturalnych roślnie w Afryce. Można śmiało powiedzieć, że Ficus Lyrata jest jedną z najbardziej dekoracyjnych roślin uprawianych wewnątrz. Ma piękne spektakularne liście kształtem przypominające lirę o długości dochodzącej nawet do 25 cm. Jest to roślina, która dobrze znosi warunki domowe. Do prawidłowego rozwoju potrzebuje dużo jasnego światła.

Ficus Lyrata (Figowiec Lirolistny)

Pielęgnacja

Wymagania świetlne: stanowisko jasne ze światłem rozproszonym lub lekko ocienione.

Temperatura uprawy: temperatura pokojowa od 18 do 25'C

Podlewanie: fikusa należy podlewać dopiero, gdy wierzchnia warstwa podłoża w doniczce przeschnie.

Zraszanie: fikusy lubią wilgotne powietrze dlatego należy często zraszać je przegotowaną, letnia wodą.

Warto wiedzieć: fikusy to rośliny, które nie lubią przeciągów ani częstej zmiany miejsca.

Czy wiesz, że?
Nabłyszczacz może uszkodzić liście fikusa 'Audrey'. Zamiast używać nabłyszczacza zetrzyj kurz wodą zmieszaną z odrobiną płynu do naczyń.

Więcej informacji
EAN 23195

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI:

 

1. Zamówiłam/em produkt, kiedy spodziewać się dostawy?

Produkt jest wysyłany bezpośrednio z naszego magazynu (Green House Poland). Pakowanie przesyłek oraz wysyłkę zamówień prowadzimy od poniedziałku do czwartku. Natomiast nie prowadzimy wysyłki w piątki z powodu zabezpieczenia rośliny przed przestojami w sortowaniach kurierskich. Jeżeli Twoje zamówienie zostało złożone wieczorem w czwartek, piątek lub w weekend to przesyłka zostanie wysłana w poniedziałek. Z uwagi na sytuację dokładane są wszystkie starania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno podczas przygotowania Twojego zamówienia jak i również Twojego bezpieczeństwa odbioru paczki. Czas dostawy przesyłek wynosi średnio 1-2 dni robocze.

2. Czy mogę odebrać produkt osobiście w Green House Poland?

Możecie Państwo odebrać produkt osobiście w naszej centrum ogroniczym, jednakże w pierwszej kolejności prosimy o złożenie zamówienia oraz dokonanie płatności poprzez serwis Allegro. W przypadku odbioru osobistego, prosimy o kontakt z naszym obsługą klienta za pośrednictwem wiadomości, w celu ustalenia terminu odbioru.

3. Czy produkt są bezpieczenie zapakowane, aby uniknąć uszkodzeń?

Nasi pracownicy pakują produkty z najwyższą starannością korzystając przy tym ze specjalistych materiałów do pakowania, aby odpowiednio zabezpieczyć produkt do wysyłki. Dodatkowo, kwiaty są nawadniane przed wysyłką, a na czas transportu ich łodygi odpowiednio zabezpieczane. Nasze opakowanie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o ochronie przed ciepłem, zimnem i wstrząsami. Państwa produkt dotrze w nienaruszonym stanie.

4. Co w sytuacij, kiedy temperatura na dworze jest bardzo niska, a ma to wpływ na w przesyłce?

Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej -5 stopni pomimo dodawanych do przesyłek Heat Packów. Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.

1. Zamówienia na terenie całej Polski realizujemy za pośrednictwem  

2. Koszty dostawy jest stały i wynosi 14,90zł.

3. Czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni roboczych. Większość zamówień wychodzi tego samego dnia jeśli zamówienie zostanie złożone do 10:00.

4. Wszystkie przesyłki są zapakowane w sposób umożliwiający ich bezpieczną dostawę. 

5. Możliwy jest również odbiór osobisty zamówionego towaru w centrum ogrodniczym Green House Poland w Żorach ul. Kościuszki 63.

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 18:00
Niedziela 10:00 - 18:00

6. Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej 0 stopni.

Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.