Monstera Minima 28CM

SKU
22681
W magazynie
Dostępnych tylko 1 szt.
59,00 zł
WYMIARY: średnica doniczki 12 cm wysokość rośliny 28 cm ZALETY: atrakcyjne ukształtowanie liści, łatwa w pielęgnacji, bardzo szybko się rozrasta, poradzi sobie w ciemniejszych pokojach
Rhaphidophora tetrasperma najbardziej znana jest pod swoją handlową nazwą - monstera minima. Jej ozdobą są oryginalnie, głęboko powcinane, zielone liście. Rośnie szybko i jest bardzo prosta w uprawie. Monstera minima pochodzi z Tajlandii oraz Półwyspu Malajskiego. Warto od razu zapewnić jej solidną podporę. Puszczona samopas będzie produkować mniejsze liście. Można jej dać drabinkę, ale jeśli zależy nam na coraz większych liściach i szybkim wzroście najlepszy będzie palik kokosowy. Jest rośliną bardzo rzadko spotykaną, polecaną zarówno koneserom oraz osobom poszukującym ciekawych i mało wymagających roślin zielonych. Monstera minima bardzo dobrze czuje się na stanowisku jasnym, ale bez bezpośredniego nasłonecznienia, gdyż może poparzyć sobie liście.W półcieniu też może stać. Rhaphidophora tetrasperma większość obrazkowatych doceni luźne i przepuszczalne podłoże, do ziemi warto dodać perlit i chipsy kokosowe. Podlewamy po przeschnięciu podłoża. Nie można pozostawić rośliny w wodzie jak i też uważamy by jej nie przesuszyć. WYMIARY: średnica doniczki 12 cm wysokość rośliny 28 cm ZALETY: atrakcyjne ukształtowanie liści, łatwa w pielęgnacji, bardzo szybko się rozrasta, poradzi sobie w ciemniejszych pokojach
Więcej informacji
EAN 2124722004745
Wybierz rozmiar rośliny Średnia roślina
Wysokość 28
Szerokość 12
Wrażliwość na warunki Wymagające podpory
Miejsce Do salonu, Do sypialni

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI:

 

1. Zamówiłam/em produkt, kiedy spodziewać się dostawy?

Produkt jest wysyłany bezpośrednio z naszego magazynu (Green House Poland). Pakowanie przesyłek oraz wysyłkę zamówień prowadzimy od poniedziałku do czwartku. Natomiast nie prowadzimy wysyłki w piątki z powodu zabezpieczenia rośliny przed przestojami w sortowaniach kurierskich. Jeżeli Twoje zamówienie zostało złożone wieczorem w czwartek, piątek lub w weekend to przesyłka zostanie wysłana w poniedziałek. Z uwagi na sytuację dokładane są wszystkie starania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno podczas przygotowania Twojego zamówienia jak i również Twojego bezpieczeństwa odbioru paczki. Czas dostawy przesyłek wynosi średnio 1-2 dni robocze.

2. Czy mogę odebrać produkt osobiście w Green House Poland?

Możecie Państwo odebrać produkt osobiście w naszej centrum ogroniczym, jednakże w pierwszej kolejności prosimy o złożenie zamówienia oraz dokonanie płatności poprzez serwis Allegro. W przypadku odbioru osobistego, prosimy o kontakt z naszym obsługą klienta za pośrednictwem wiadomości, w celu ustalenia terminu odbioru.

3. Czy produkt są bezpieczenie zapakowane, aby uniknąć uszkodzeń?

Nasi pracownicy pakują produkty z najwyższą starannością korzystając przy tym ze specjalistych materiałów do pakowania, aby odpowiednio zabezpieczyć produkt do wysyłki. Dodatkowo, kwiaty są nawadniane przed wysyłką, a na czas transportu ich łodygi odpowiednio zabezpieczane. Nasze opakowanie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o ochronie przed ciepłem, zimnem i wstrząsami. Państwa produkt dotrze w nienaruszonym stanie.

4. Co w sytuacij, kiedy temperatura na dworze jest bardzo niska, a ma to wpływ na w przesyłce?

Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej -5 stopni pomimo dodawanych do przesyłek Heat Packów. Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.

1. Zamówienia na terenie całej Polski realizujemy za pośrednictwem  

2. Koszty dostawy jest stały i wynosi 14,90zł.

3. Czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni roboczych. Większość zamówień wychodzi tego samego dnia jeśli zamówienie zostanie złożone do 10:00.

4. Wszystkie przesyłki są zapakowane w sposób umożliwiający ich bezpieczną dostawę. 

5. Możliwy jest również odbiór osobisty zamówionego towaru w centrum ogrodniczym Green House Poland w Żorach ul. Kościuszki 63.

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 18:00
Niedziela 10:00 - 18:00

6. Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej 0 stopni.

Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.