Pedilanthus Tithymaloides Mystery Planet 35 CM

SKU
109622
W magazynie
Dostępnych tylko 1 szt.
70,00 zł

WYMIARY: średnica doniczki 12 cm wysokość rośliny 35 cm

ZALETY: prosty w uprawie, ciekawy wygląd

Roślina potocznie zwana Kręgosłupem Diabła. Odmiana ta charakteryzuje się zwiniętymi liśćmi w kolorze zielono-szarym z białą obwódką. Nie rozrasta się za bardzo, dlatego nie potrzebuje dużo miejsca. Lubi mieć ciasno w doniczce, dlatego przesadzamy ją dopiero w momencie, kiedy korzenie będą miały naprawdę ciasno. Często w uprawie można ją spotkać w Brazylii, Francji. Jest to roślina łatwa w uprawie. Pedilanthus lubi jasne miejsce, ale należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia. Podlewamy umiarkowanie, kiedy wierzchnia warstwa ziemi przeschnie. Preferuje podłoże przepuszczalne z dodatkiem żwiru, piasku. WYMIARY: średnica doniczki 12 cm wysokość rośliny 35 cm ZALETY: prosty w uprawie, ciekawy wygląd , Roślina jest trująca, więc uprawiajmy ją z dala od dzieci i zwierząt.
Więcej informacji
EAN 2107898005419
Wybierz rozmiar rośliny Średnia roślina
Wysokość 35
Szerokość 12
Wrażliwość na warunki Wymaga ochrony przez mrozem
Miejsce Do salonu, Do biura

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI:

 

1. Zamówiłam/em produkt, kiedy spodziewać się dostawy?

Produkt jest wysyłany bezpośrednio z naszego magazynu (Green House Poland). Pakowanie przesyłek oraz wysyłkę zamówień prowadzimy od poniedziałku do czwartku. Natomiast nie prowadzimy wysyłki w piątki z powodu zabezpieczenia rośliny przed przestojami w sortowaniach kurierskich. Jeżeli Twoje zamówienie zostało złożone wieczorem w czwartek, piątek lub w weekend to przesyłka zostanie wysłana w poniedziałek. Z uwagi na sytuację dokładane są wszystkie starania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno podczas przygotowania Twojego zamówienia jak i również Twojego bezpieczeństwa odbioru paczki. Czas dostawy przesyłek wynosi średnio 1-2 dni robocze.

2. Czy mogę odebrać produkt osobiście w Green House Poland?

Możecie Państwo odebrać produkt osobiście w naszej centrum ogroniczym, jednakże w pierwszej kolejności prosimy o złożenie zamówienia oraz dokonanie płatności poprzez serwis Allegro. W przypadku odbioru osobistego, prosimy o kontakt z naszym obsługą klienta za pośrednictwem wiadomości, w celu ustalenia terminu odbioru.

3. Czy produkt są bezpieczenie zapakowane, aby uniknąć uszkodzeń?

Nasi pracownicy pakują produkty z najwyższą starannością korzystając przy tym ze specjalistych materiałów do pakowania, aby odpowiednio zabezpieczyć produkt do wysyłki. Dodatkowo, kwiaty są nawadniane przed wysyłką, a na czas transportu ich łodygi odpowiednio zabezpieczane. Nasze opakowanie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o ochronie przed ciepłem, zimnem i wstrząsami. Państwa produkt dotrze w nienaruszonym stanie.

4. Co w sytuacij, kiedy temperatura na dworze jest bardzo niska, a ma to wpływ na w przesyłce?

Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej -5 stopni pomimo dodawanych do przesyłek Heat Packów. Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.

1. Zamówienia na terenie całej Polski realizujemy za pośrednictwem  

2. Koszty dostawy jest stały i wynosi 14,90zł.

3. Czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni roboczych. Większość zamówień wychodzi tego samego dnia jeśli zamówienie zostanie złożone do 10:00.

4. Wszystkie przesyłki są zapakowane w sposób umożliwiający ich bezpieczną dostawę. 

5. Możliwy jest również odbiór osobisty zamówionego towaru w centrum ogrodniczym Green House Poland w Żorach ul. Kościuszki 63.

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 18:00
Niedziela 10:00 - 18:00

6. Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej 0 stopni.

Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.