PHILODENDRON 'MELANOCHRYSUM'

SKU
19628
W magazynie
Dostępnych tylko 1 szt.
240,00 zł

Filodendron melanochrysum

Unikatowa odmiana philodendrona, poszukiwana przez kolekcjonerów. Melanochrysum posiada wyjątkowe, bardzo oryginalnie wybarwione liście, które zachwycają swoim wyglądem. Jest to roślina pnąca i przy dalszej uprawie wymaga podpory. Ta odmiana filodendrona wprowadzi sporą dawkę egzotyki do twojego mieszkania.

Philodendron melanochrysum uprawa

  • Roślina potrzebuje jasnego stanowiska z rozproszonym światłem, poradzi sobie także w półcieniu. Należy uważać, by filodendron nie był wystawiony na bezpośrednie słońce.
  • Melanochrysum powinno być uprawiane w temperaturze niespadającej poniżej 20 stopni.
  • Filodendron wymaga dosyć wysokiej wilgotności powietrza, warto pomyśleć więc o nawilżaczu powietrza.
  • Nie zaleacamy spryskiwania liści ze względu na możliwość wytworzenia się na liściach nieatrakcyjnych plam lub też ich uszkodzenia.
  • Pamiętajmy, by zabezpieczyć roślinę przed przeciągami.
  • Podlewamy odstaną wodą w momencie gdy przeschnie górna warstwa ziemi. Nagromadzony na podstawce nadmiar wody należy usunąć.
  • W okresie wiosna-lato używać nawozu do roślin zielonych raz na 2 tygodnie.

 

Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty, przykładowy okaz Philodendron Melanochrysum z naszej ostatniej dostawy (19 kwietnia).

philodendron melanochrysum

philodendron melanochrysum

philodendron melanochrysum

philodendron melanochrysum

philodendron melanochrysum

Więcej informacji
EAN 19628

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI:

 

1. Zamówiłam/em produkt, kiedy spodziewać się dostawy?

Produkt jest wysyłany bezpośrednio z naszego magazynu (Green House Poland). Pakowanie przesyłek oraz wysyłkę zamówień prowadzimy od poniedziałku do czwartku. Natomiast nie prowadzimy wysyłki w piątki z powodu zabezpieczenia rośliny przed przestojami w sortowaniach kurierskich. Jeżeli Twoje zamówienie zostało złożone wieczorem w czwartek, piątek lub w weekend to przesyłka zostanie wysłana w poniedziałek. Z uwagi na sytuację dokładane są wszystkie starania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno podczas przygotowania Twojego zamówienia jak i również Twojego bezpieczeństwa odbioru paczki. Czas dostawy przesyłek wynosi średnio 1-2 dni robocze.

2. Czy mogę odebrać produkt osobiście w Green House Poland?

Możecie Państwo odebrać produkt osobiście w naszej centrum ogroniczym, jednakże w pierwszej kolejności prosimy o złożenie zamówienia oraz dokonanie płatności poprzez serwis Allegro. W przypadku odbioru osobistego, prosimy o kontakt z naszym obsługą klienta za pośrednictwem wiadomości, w celu ustalenia terminu odbioru.

3. Czy produkt są bezpieczenie zapakowane, aby uniknąć uszkodzeń?

Nasi pracownicy pakują produkty z najwyższą starannością korzystając przy tym ze specjalistych materiałów do pakowania, aby odpowiednio zabezpieczyć produkt do wysyłki. Dodatkowo, kwiaty są nawadniane przed wysyłką, a na czas transportu ich łodygi odpowiednio zabezpieczane. Nasze opakowanie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o ochronie przed ciepłem, zimnem i wstrząsami. Państwa produkt dotrze w nienaruszonym stanie.

4. Co w sytuacij, kiedy temperatura na dworze jest bardzo niska, a ma to wpływ na w przesyłce?

Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej -5 stopni pomimo dodawanych do przesyłek Heat Packów. Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.

1. Zamówienia na terenie całej Polski realizujemy za pośrednictwem  

2. Koszty dostawy jest stały i wynosi 14,90zł.

3. Czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni roboczych. Większość zamówień wychodzi tego samego dnia jeśli zamówienie zostanie złożone do 10:00.

4. Wszystkie przesyłki są zapakowane w sposób umożliwiający ich bezpieczną dostawę. 

5. Możliwy jest również odbiór osobisty zamówionego towaru w centrum ogrodniczym Green House Poland w Żorach ul. Kościuszki 63.

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 8:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 20:00

6. Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej 0 stopni.

Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.