FILODENDRON SCANDENS MICANS PHILODENDRON 20CM

SKU
105787
W magazynie
Cena promocyjna 34,30 zł Regular Price 39,00 zł
Promocja

Philodendron scandens micans

To idealny okaz dla osób szukających rośliny łatwej w uprawie, ale jednocześnie nietypowej. Filodendrony scandens i brazil są już dobrze znane miłośnikom roślin, micans to odmiana z aksamitnymi liśćmi, gdzie ciemna zieleń wpada momentami w czerń. Bardzo dobrze radzi sobie w warunkach domowych. 

Filodendron scandens micans uprawa:

  • Philodendrona Micans można uprawiać jako roślinę pnącą, przy paliku czy drabince, albo w zwisie. W formie zwisającej może tworzyć z czasem mniejsze liście. Przy solidnej podporze, np. paliku kokosowym, będą z kolei większe.
  • Preferuje stanowiska ze światłem rozproszonym, poradzi sobie także w lekko zacienionym.
  • Nie ma specjalnych wymagań co do ziemi, wystarczy mu podłoże uniwersalne.
  • Podlewamy w momencie przeschnięcia wierzchniej warstwy ziemi.
  • W okresie wegetacji warto stosować nawóz do roślin zielonych.

średnica doniczki: 12cm | wysokość: około 20cm

Zdjęcia przedstawiają przykładowy egzemplarz filodendrona scandes micans z naszej ostatniej dostawy.

philodendron scandens micans

philodendron scandens micans

philodendron scandens micans

philodendron scandens micans

 

 

Więcej informacji
EAN 8717517826222
Miejsce Do salonu, Do biura, Do sypialni, Do pokoju dla dziecka

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI:

 

1. Zamówiłam/em produkt, kiedy spodziewać się dostawy?

Produkt jest wysyłany bezpośrednio z naszego magazynu (Green House Poland). Pakowanie przesyłek oraz wysyłkę zamówień prowadzimy od poniedziałku do czwartku. Natomiast nie prowadzimy wysyłki w piątki z powodu zabezpieczenia rośliny przed przestojami w sortowaniach kurierskich. Jeżeli Twoje zamówienie zostało złożone wieczorem w czwartek, piątek lub w weekend to przesyłka zostanie wysłana w poniedziałek. Z uwagi na sytuację dokładane są wszystkie starania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno podczas przygotowania Twojego zamówienia jak i również Twojego bezpieczeństwa odbioru paczki. Czas dostawy przesyłek wynosi średnio 1-2 dni robocze.

2. Czy mogę odebrać produkt osobiście w Green House Poland?

Możecie Państwo odebrać produkt osobiście w naszej centrum ogroniczym, jednakże w pierwszej kolejności prosimy o złożenie zamówienia oraz dokonanie płatności poprzez serwis Allegro. W przypadku odbioru osobistego, prosimy o kontakt z naszym obsługą klienta za pośrednictwem wiadomości, w celu ustalenia terminu odbioru.

3. Czy produkt są bezpieczenie zapakowane, aby uniknąć uszkodzeń?

Nasi pracownicy pakują produkty z najwyższą starannością korzystając przy tym ze specjalistych materiałów do pakowania, aby odpowiednio zabezpieczyć produkt do wysyłki. Dodatkowo, kwiaty są nawadniane przed wysyłką, a na czas transportu ich łodygi odpowiednio zabezpieczane. Nasze opakowanie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o ochronie przed ciepłem, zimnem i wstrząsami. Państwa produkt dotrze w nienaruszonym stanie.

4. Co w sytuacij, kiedy temperatura na dworze jest bardzo niska, a ma to wpływ na w przesyłce?

Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej -5 stopni pomimo dodawanych do przesyłek Heat Packów. Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.

1. Zamówienia na terenie całej Polski realizujemy za pośrednictwem  

2. Koszty dostawy jest stały i wynosi 14,90zł.

3. Czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni roboczych. Większość zamówień wychodzi tego samego dnia jeśli zamówienie zostanie złożone do 10:00.

4. Wszystkie przesyłki są zapakowane w sposób umożliwiający ich bezpieczną dostawę. 

5. Możliwy jest również odbiór osobisty zamówionego towaru w centrum ogrodniczym Green House Poland w Żorach ul. Kościuszki 63.

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 18:00
Niedziela 10:00 - 18:00

6. Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej 0 stopni.

Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.