SANSEVIERIA TRIF. 'MOONSHINE' 40 CM

SKU
104741
W magazynie
49,00 zł

WYMIARY:
doniczka    12cm
wysokość  40cm

 

WYMIARY:
doniczka    12cm
wysokość  40cm

ROŚLINA ROKU 2020

Sansewieria gwinejska jest bardzo popularną rośliną, ktora wróciła do łask po tym jak została wliczona przez NASA w poczet roślin oczyszczających powietrze z toksyn i innych zanieczyszczeń. Jest bardzo mało wymagająca i łatwa w uprawie. Odmiana, którą cechują wysokie, szablowate, mięsiste liście w szarawozielonym, srebrzystym kolorze.

WARUNKI UPRAWY

Wężownica jest bardzo łatwa w uprawie domowej. Bywa nazywana „żelazną rośliną". Wybaczy zaniedbania pielęgnacyjne, dlatego są to rośliny idealne dla początkujących, zapracowanych lub zapominalskich.
Jako sukulent sansewieria lubi ciepłe i jasne stanowisko z rozproszonym światłem. Poradzi sobie jednak również w półcieniu.
Wymaga umiarkowanego podlewania. Znosi czasowe okresy suszy- wytrzymuje bez podlewania nawet do 4 tygodni. Po czym, gdy dostanie wodę, szybko wraca do dobrej kondycji. Źle reaguje natomiast na nadmierne podlewanie.
Sansewierie nie lubią chłodu.
Rośliny te dobrze znoszą suche i zanieczyszczone powietrze i nie wymagają częstego przesadzania.
Szablowate, długie liście wymagają przecierania z kurzu.
Po zakupie radzimy roślinę przesadzić do nieznacznie większej donicy z podłożem do sukulentów i kaktusów.

Zdjęcia przedstawiają rzeczywistą, przykładową roślline wystawioną do sprzedaży.

Więcej informacji
EAN 8717517967314
Wysokość 40
Szerokość 12
Miejsce Do salonu

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI:

 

1. Zamówiłam/em produkt, kiedy spodziewać się dostawy?

Produkt jest wysyłany bezpośrednio z naszego magazynu (Green House Poland). Pakowanie przesyłek oraz wysyłkę zamówień prowadzimy od poniedziałku do czwartku. Natomiast nie prowadzimy wysyłki w piątki z powodu zabezpieczenia rośliny przed przestojami w sortowaniach kurierskich. Jeżeli Twoje zamówienie zostało złożone wieczorem w czwartek, piątek lub w weekend to przesyłka zostanie wysłana w poniedziałek. Z uwagi na sytuację dokładane są wszystkie starania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno podczas przygotowania Twojego zamówienia jak i również Twojego bezpieczeństwa odbioru paczki. Czas dostawy przesyłek wynosi średnio 1-2 dni robocze.

2. Czy mogę odebrać produkt osobiście w Green House Poland?

Możecie Państwo odebrać produkt osobiście w naszej centrum ogroniczym, jednakże w pierwszej kolejności prosimy o złożenie zamówienia oraz dokonanie płatności poprzez serwis Allegro. W przypadku odbioru osobistego, prosimy o kontakt z naszym obsługą klienta za pośrednictwem wiadomości, w celu ustalenia terminu odbioru.

3. Czy produkt są bezpieczenie zapakowane, aby uniknąć uszkodzeń?

Nasi pracownicy pakują produkty z najwyższą starannością korzystając przy tym ze specjalistych materiałów do pakowania, aby odpowiednio zabezpieczyć produkt do wysyłki. Dodatkowo, kwiaty są nawadniane przed wysyłką, a na czas transportu ich łodygi odpowiednio zabezpieczane. Nasze opakowanie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o ochronie przed ciepłem, zimnem i wstrząsami. Państwa produkt dotrze w nienaruszonym stanie.

4. Co w sytuacij, kiedy temperatura na dworze jest bardzo niska, a ma to wpływ na w przesyłce?

Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej -5 stopni pomimo dodawanych do przesyłek Heat Packów. Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.

1. Zamówienia na terenie całej Polski realizujemy za pośrednictwem  

2. Koszty dostawy jest stały i wynosi 14,90zł.

3. Czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni roboczych. Większość zamówień wychodzi tego samego dnia jeśli zamówienie zostanie złożone do 10:00.

4. Wszystkie przesyłki są zapakowane w sposób umożliwiający ich bezpieczną dostawę. 

5. Możliwy jest również odbiór osobisty zamówionego towaru w centrum ogrodniczym Green House Poland w Żorach ul. Kościuszki 63.

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 18:00
Niedziela 10:00 - 18:00

6. Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej 0 stopni.

Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.