SANSEVIERIA TRIFASCIATA LAURENTII SANSEWIERIA 100 CM

SKU
101371
W magazynie
Dostępnych tylko 3 szt.
430,00 zł

Sansevieria gwinejska 'Laurentii'

Znana i lubiana odmiana sansewierii, bardzo łatwa w uprawie. Zazwyczaj dorasta do wysokości 150-200cm. Niezmiennie od lat cieszy się niegasnącą popularnością ze względu na swoje właściwości oczyszczające powietrze. Dobrze sprawdzi się jako roślina ciesząca oko w mieszkaniu, czy też biurze.

Sansewieria trifasciata 'Laurentii' uprawa:

  • Wybaczy zaniedbania pielęgnacyjne, dlatego są to rośliny idealne dla początkujących, zapracowanych lub zapominalskich.

  • Jako sukulent sansewieria lubi ciepłe i jasne stanowisko z rozproszonym światłem. Poradzi sobie jednak również w półcieniu.

  • Wymaga umiarkowanego podlewania. Znosi czasowe okresy suszy- wytrzymuje bez podlewania nawet do 4 tygodni. Po czym, gdy dostanie wodę, szybko wraca do dobrej kondycji. Źle reaguje natomiast na nadmierne podlewanie.

  • Sansewierie nie lubią chłodu.

  • Rośliny te dobrze znoszą suche i zanieczyszczone powietrze i nie wymagają częstego przesadzania.

  • Najlepiej używać podłoża typowo do roślin sukulentowych, warto też zadbać o odpowiedni nawóz.

Wymiary: doniczka 30cm - wysokość 100cm

Zdjęcia przedstawiają przykładową sansewierię 'laurentii' z naszego centrum, która trafi do ciebie po zakupie.

sansevieria trifasciarta laurentii

sansevieria trifasciarta laurentii

sansevieria trifasciarta laurentii

Więcej informacji
EAN 8717517372682
Wybierz rozmiar rośliny Średnia roślina
Wysokość 100
Szerokość 30

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI:

 

1. Zamówiłam/em produkt, kiedy spodziewać się dostawy?

Produkt jest wysyłany bezpośrednio z naszego magazynu (Green House Poland). Pakowanie przesyłek oraz wysyłkę zamówień prowadzimy od poniedziałku do czwartku. Natomiast nie prowadzimy wysyłki w piątki z powodu zabezpieczenia rośliny przed przestojami w sortowaniach kurierskich. Jeżeli Twoje zamówienie zostało złożone wieczorem w czwartek, piątek lub w weekend to przesyłka zostanie wysłana w poniedziałek. Z uwagi na sytuację dokładane są wszystkie starania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno podczas przygotowania Twojego zamówienia jak i również Twojego bezpieczeństwa odbioru paczki. Czas dostawy przesyłek wynosi średnio 1-2 dni robocze.

2. Czy mogę odebrać produkt osobiście w Green House Poland?

Możecie Państwo odebrać produkt osobiście w naszej centrum ogroniczym, jednakże w pierwszej kolejności prosimy o złożenie zamówienia oraz dokonanie płatności poprzez serwis Allegro. W przypadku odbioru osobistego, prosimy o kontakt z naszym obsługą klienta za pośrednictwem wiadomości, w celu ustalenia terminu odbioru.

3. Czy produkt są bezpieczenie zapakowane, aby uniknąć uszkodzeń?

Nasi pracownicy pakują produkty z najwyższą starannością korzystając przy tym ze specjalistych materiałów do pakowania, aby odpowiednio zabezpieczyć produkt do wysyłki. Dodatkowo, kwiaty są nawadniane przed wysyłką, a na czas transportu ich łodygi odpowiednio zabezpieczane. Nasze opakowanie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o ochronie przed ciepłem, zimnem i wstrząsami. Państwa produkt dotrze w nienaruszonym stanie.

4. Co w sytuacij, kiedy temperatura na dworze jest bardzo niska, a ma to wpływ na w przesyłce?

Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej -5 stopni pomimo dodawanych do przesyłek Heat Packów. Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.

1. Zamówienia na terenie całej Polski realizujemy za pośrednictwem  

2. Koszty dostawy jest stały i wynosi 14,90zł.

3. Czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni roboczych. Większość zamówień wychodzi tego samego dnia jeśli zamówienie zostanie złożone do 10:00.

4. Wszystkie przesyłki są zapakowane w sposób umożliwiający ich bezpieczną dostawę. 

5. Możliwy jest również odbiór osobisty zamówionego towaru w centrum ogrodniczym Green House Poland w Żorach ul. Kościuszki 63.

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 18:00
Niedziela 10:00 - 18:00

6. Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej 0 stopni.

Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.