SEDUM BURRITO 20 CM

SKU
107001
W magazynie
85,00 zł

WYMIARY

doniczka: 14 cm

wysokość: 20 cm

 

Sedum burritto to sukulent, który kocha słońce, ale nie znosi nadmiaru wody i dotykania. Jest bardzo kruchy, ale gdy damy mu rosnąć w spokoju, odwdzięczy się gęstymi i mięsistymi pędami.

Sedum burritto uprawa

Po zakupie należy roślinę przesadzić, bo produkcyjny torf nie nadaje się do dłuższej uprawy. Odpowiednia będzie ziemia do kaktusów i sukulentów. Zalecamy, by przesadzić je od razu do większej doniczki i zaplanować, gdzie chcemy je uprawiać i w jakiej formie. To roślina zwisająca, więc polubi makramy czy kwietniki. Sedum burrito jest bardzo kruche i gubi listki przy dotyku. Można je położyć na ziemi, aby się ukorzeniły. Przy złamanych lub ściętych pędach należy usunąć z nich dolne listki i włożyć łodygę w ziemię.

Miejsce powinno być jasne, dobre będzie i światło rozproszone, i jasne południowe słońce. Latem można roślinę umieścić na tarasie czy balkonie.

Podlewamy hojnie, ale rzadko. Zimą ograniczamy podlewanie. Sedum burrito jak to sukulent źle znosi przelanie, korzenie mogą zacząć gnić. Jeśli nie potrafimy wyczuć, kiedy je podlewać, można poczekać, aż listki zaczną się marszczyć jak rodzynki.

W sezonie można zasilać nawozem uniwersalnym.

 

Zdjęcia prezentują przykładową roślinę z naszego sklepu. Każdą roślinę pakujemy tak, by dotarła do kupującego w całości, jednak ten gatunek jest bardzo kruchy. Uszkodzenia mechaniczne nie są podstawą do reklamacji. Pędy i listki można ukorzenić w sposób opisany wyżej.

Więcej informacji
EAN 2105774003429

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI:

 

1. Zamówiłam/em produkt, kiedy spodziewać się dostawy?

Produkt jest wysyłany bezpośrednio z naszego magazynu (Green House Poland). Pakowanie przesyłek oraz wysyłkę zamówień prowadzimy od poniedziałku do czwartku. Natomiast nie prowadzimy wysyłki w piątki z powodu zabezpieczenia rośliny przed przestojami w sortowaniach kurierskich. Jeżeli Twoje zamówienie zostało złożone wieczorem w czwartek, piątek lub w weekend to przesyłka zostanie wysłana w poniedziałek. Z uwagi na sytuację dokładane są wszystkie starania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno podczas przygotowania Twojego zamówienia jak i również Twojego bezpieczeństwa odbioru paczki. Czas dostawy przesyłek wynosi średnio 1-2 dni robocze.

2. Czy mogę odebrać produkt osobiście w Green House Poland?

Możecie Państwo odebrać produkt osobiście w naszej centrum ogroniczym, jednakże w pierwszej kolejności prosimy o złożenie zamówienia oraz dokonanie płatności poprzez serwis Allegro. W przypadku odbioru osobistego, prosimy o kontakt z naszym obsługą klienta za pośrednictwem wiadomości, w celu ustalenia terminu odbioru.

3. Czy produkt są bezpieczenie zapakowane, aby uniknąć uszkodzeń?

Nasi pracownicy pakują produkty z najwyższą starannością korzystając przy tym ze specjalistych materiałów do pakowania, aby odpowiednio zabezpieczyć produkt do wysyłki. Dodatkowo, kwiaty są nawadniane przed wysyłką, a na czas transportu ich łodygi odpowiednio zabezpieczane. Nasze opakowanie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o ochronie przed ciepłem, zimnem i wstrząsami. Państwa produkt dotrze w nienaruszonym stanie.

4. Co w sytuacij, kiedy temperatura na dworze jest bardzo niska, a ma to wpływ na w przesyłce?

Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej -5 stopni pomimo dodawanych do przesyłek Heat Packów. Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.

1. Zamówienia na terenie całej Polski realizujemy za pośrednictwem  

2. Koszty dostawy jest stały i wynosi 14,90zł.

3. Czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni roboczych. Większość zamówień wychodzi tego samego dnia jeśli zamówienie zostanie złożone do 10:00.

4. Wszystkie przesyłki są zapakowane w sposób umożliwiający ich bezpieczną dostawę. 

5. Możliwy jest również odbiór osobisty zamówionego towaru w centrum ogrodniczym Green House Poland w Żorach ul. Kościuszki 63.

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 18:00
Niedziela 10:00 - 18:00

6. Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej 0 stopni.

Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.