ZAMIOCULCAS ZAMIIFOLIA 80CM

SKU
102912
W magazynie
175,00 zł

Średnica doniczki: 21cm

Wysokość rośliny: około 90cm

Zamioculcas Zamiifolia

Roślina pochodząca z Afryki Wschodniej i Zanzibaru. Jedna z najmodniejszych i najprostszych roślin w uprawie. Głównym walorem dekoracyjnym rośliny są mięsiste, jajowate, błyszczące liście w pięknym ciemnozielonym kolorze. Dorasta do około 150 cm wysokości. Doskonale oczyszcza powietrze i jest idealną rośliną dla zapominalskich.

Zamioculcas Zamiifolia uprawa:

  • Jest to jedna z roślin domowych, które są bardzo mało wymagające i nadają się dla ludzi, którzy "nie mają ręki do kwiatów". 
  • Preferuje stanowisko półcieniste, choć dobrze radzi sobie również w miejscach zacienionych.
  • Zaleca się regularne, lecz umiarkowane podlewanie. Dobrze znosi przejściowe okresy suszy.
  • Podłoże żyzne, przepuszczalne - wystarczy ziemia uniwersalna.
  • Zamioculcas nie znosi przeciągów i spadku temperatury poniżej 5 stopni. Po zakupie w okresie zimowym, należy zadbać o jego zabezpieczenie przed zimnem przed wyjściem na zewnątrz.

Średnica doniczki: 21cm
Wysokość: około 90cm

ZOBACZ INNE DOSTĘPNE ODMIANY

 

zamioculcas-zamiifolia

 

Więcej informacji
EAN 8717517391065
Wybierz rozmiar rośliny Średnia roślina
Wrażliwość na warunki Wymagające podpory
Miejsce Do salonu, Do biura, Do sypialni
Wysokość 80
Szerokość 17

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI:

 

1. Zamówiłam/em produkt, kiedy spodziewać się dostawy?

Produkt jest wysyłany bezpośrednio z naszego magazynu (Green House Poland). Pakowanie przesyłek oraz wysyłkę zamówień prowadzimy od poniedziałku do czwartku. Natomiast nie prowadzimy wysyłki w piątki z powodu zabezpieczenia rośliny przed przestojami w sortowaniach kurierskich. Jeżeli Twoje zamówienie zostało złożone wieczorem w czwartek, piątek lub w weekend to przesyłka zostanie wysłana w poniedziałek. Z uwagi na sytuację dokładane są wszystkie starania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno podczas przygotowania Twojego zamówienia jak i również Twojego bezpieczeństwa odbioru paczki. Czas dostawy przesyłek wynosi średnio 1-2 dni robocze.

2. Czy mogę odebrać produkt osobiście w Green House Poland?

Możecie Państwo odebrać produkt osobiście w naszej centrum ogroniczym, jednakże w pierwszej kolejności prosimy o złożenie zamówienia oraz dokonanie płatności poprzez serwis Allegro. W przypadku odbioru osobistego, prosimy o kontakt z naszym obsługą klienta za pośrednictwem wiadomości, w celu ustalenia terminu odbioru.

3. Czy produkt są bezpieczenie zapakowane, aby uniknąć uszkodzeń?

Nasi pracownicy pakują produkty z najwyższą starannością korzystając przy tym ze specjalistych materiałów do pakowania, aby odpowiednio zabezpieczyć produkt do wysyłki. Dodatkowo, kwiaty są nawadniane przed wysyłką, a na czas transportu ich łodygi odpowiednio zabezpieczane. Nasze opakowanie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o ochronie przed ciepłem, zimnem i wstrząsami. Państwa produkt dotrze w nienaruszonym stanie.

4. Co w sytuacij, kiedy temperatura na dworze jest bardzo niska, a ma to wpływ na w przesyłce?

Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej -5 stopni pomimo dodawanych do przesyłek Heat Packów. Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.

1. Zamówienia na terenie całej Polski realizujemy za pośrednictwem  

2. Koszty dostawy jest stały i wynosi 14,90zł.

3. Czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni roboczych. Większość zamówień wychodzi tego samego dnia jeśli zamówienie zostanie złożone do 10:00.

4. Wszystkie przesyłki są zapakowane w sposób umożliwiający ich bezpieczną dostawę. 

5. Możliwy jest również odbiór osobisty zamówionego towaru w centrum ogrodniczym Green House Poland w Żorach ul. Kościuszki 63.

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 8:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 20:00

6. Ze względu na troskę o jakość wysyłanych roślin, nadawanie paczek wstrzymujemy przy spadku temperatury poniżej 0 stopni.

Termin wysyłki będzie uzgadniany indywidualnie z kupującym i nastąpi w możliwie najszybszym terminie.